TSE

Neler Yapıyoruz?

Enerji Verimliliği Analiz ve Raporlama

Enerji Verimliliği Analiz ve Raporlama

Uzaktan Takip Sistemi ile üretimin ve tüketimin bir önceki güne, haftaya, aya ve yıla göre karşılaştırılmalı değişimleri vb. bilgiler elde edilebilir

GÜNEŞ ENERJİ SANTRALLERİ UZAKTAN TAKİP SİSTEMLERİ:

GENEL: Uzaktan Takip Sistemi ile üretimin ve tüketimin bir önceki güne, haftaya, aya ve yıla göre karşılaştırılmalı değişimleri vb. bilgiler elde edilebilir. Uzaktan Takip Sistemleri ile bilgisayar, tablet ve akıllı telefon üzerinden sisteminizde ne kadar üretim yapılıyor, hava durumu nasıl, rüzgar hızı ne oranda gibi bilgileri ve Solar Sistemin ürettiği enerji ile ilgili anlık raporları alabilirsiniz.

Elde edilen bilgiler sistem performansının değişiminin gözlenmesini sağlar. Sistemde üretimi etkileyebilecek oluşmuş hataların erken tespiti sağlanarak üretimde verimlilik maksimize edilir.

Sistemde üretimi etkileyebilecek oluşmuş hataların erken tespiti sağlanarak üretimde verimlilik maksimize edilir.

SİSTEM İLE ALINABİLEN RAPOR FORMATLARI:

GES Tarafından Sağlanan Finansal Getiri

GES'in Kurulumdan İtibaren Ürettiği Toplam Enerji

Gün Sonu ve Ay Sonu Raporları

Işınım ve Sıcaklık Grafikleri

GES'in Günlük, Haftalık Güç Profilleri

GES'in Günlük, Aylık, Yıllık Enerji Kayıtları

GES'in Önlediği C02 Salınım Miktarı

Her Bir Eviricinin Güç Profilleri

Her Bir Eviricinin Günlük, Aylık, Yıllık Enerji Kayıtları

Her Bir Eviricinin MPPT Güç Profilleri

Her Bir MPPT Girişinin DC Gerilim Seviyeleri

Alarm Bildirimi

Üretim Raporları Bildirimi

Evirici Performanlarının Karşılaştırılması

GES Meteoroloji Sensör Verileri

AVANTAJLARI:

Tüm veriler istediğiniz zaman, hızlı, doğru ve ücretsiz elinizde. Üretim Santralinizdeki herhangi bir inverter'a yada elektrik ölçüm noktasına ait tüm verileri istediğiniz sıklıkta, kısa sürede ve hatasız okumanızı sağlar.

Başka sistemlere otomatik bilgi aktarabilir. Tüketim ve üretim verilerini bu bilgiye ihtiyaç duyan diğer uygulamalarla paylaşabilir ve başka sistemlere aktarabilir. Örneğin, verileri muhasebe yazılımlarına gönderebilir.

Daha çabuk ve doğru karar vermenize yardım eder. Kullanımı kolay, kapsamlı, gelişmiş raporları süratle oluşturma yeteneğine sahiptir. Önemli kararlarınızı daha çabuk ve doğru vermenize yardım ederek işletmenizin verimliliğine katkı sağlar. Yatırım planlarınıza yardımcı olur.

Bakım onarım hizmetlerinde hız, kalite ve tasarruf sağlar. Sistem uygulama alanına gitmeksizin uzaktan kontrol yeteneği ile ulaşım ve personel maliyetlerinizi ortadan kaldırır, arızalara müdahale zamanını kısaltır.